Top Ten Sp. z o.o.
ul. Augustowska 20
10-683 Olsztyn

Telefon: 89 535 75 01
E-mail: biuro@top-ten.com.pl

NIP: 739-13-11-706

BDO 000018548
Sąd Rejonowy w Olsztynie VIII Wydz.Gosp. KRS 0000140804
Kapitał zakładowy: 65.030 PLN

Nr rachunków bankowych:
PLN Alior Bank SA: 81 2490 0005 0000 4530 6439 0813
EUR Alior Bank SA: IBAN: PL 81 2490 0005 0000 4600 8006 9558
SWIFT CODE: ALBPPLPW

personPrzedstawiciel Handlowy – Zachód Polski
Przemysław Wawrzyniak
kom. +48 601 377 226
p.wawrzyniak@top-ten.com.pl

 

personPrzedstawiciel Handlowy – Wschód Polski
Tomasz Czernow – Grajewski
kom. +48 601 377 243
t.czernow@top-ten.com.pl

 

personEuropa Wschodnia
Tomas Baltushka
Telefon +48 89 526 10 33; +48 690 919 298
t.baltushka@top-ten.com.pl

Prezes

Sylwia Makarska
s.makarska@top-ten.com.pl

Sprzedaż

Marta Rodziewicz
tel. 89 535 75 02
kom. +48 531 141 909
m.rodziewicz@top-ten.com.pl

Ewa Wawerka
tel. 89 535 75 01
kom. +48 531 141 909
e.wawerka@top-ten.com.pl

Kierownik Zaopatrzenia

Marcin Makarski
tel. 89 526 10 23
kom. +48 664 996 224
m.makarski@top-ten.com.pl

Zaopatrzenie

Tomas Baltushka
tel. 89 526 10 33
kom. +48 690 919 298
t.baltushka@top-ten.com.pl

Główna Księgowa

Małgorzata Miętkiewicz
tel. 89 535 75 03
m.mietkiewicz@top-ten.com.pl

Księgowość/Kadry/Controlling

Joanna Tylman
tel. 89 526 38 43
j.tylman@top-ten.com.pl

Kierownik Magazynu

Tomasz Kania
tel. 89 526 10 36
kom. +48 730 064 258
t.kania@top-ten.com.pl

Z-ca Kierownika Magazynu

Przemysław Ostrowski
kom. +48 601 377 241
p.ostrowski@top-ten.com.pl

Kierowniczka Produkcji

Katarzyna Romanowska
tel. 89 526 39 01
kom. +48 690 919 297
k.romanowska@top-ten.com.pl

Z-ca Kierowniczki Produkcji

Przemysław Pasztaleniec
kom. +48 601 377 239
p.pasztaleniec@top-ten.com.pl

Kontrola Jakości

Dawid Raschkowski
kj@top-ten.com.pl