Pakowanie okuć meblowych

Naszą specjalnością jest przygotowywanie gotowych zestawów okuć do mebli demontowanych, które pakujemy zgodnie z życzeniami naszych klientów. Top Ten stara się nieustannie rozwijać, rozbudowując swój park maszynowy, usprawniając procesy produkcyjne, począwszy od momentu planowania zakupów, poprzez optymalizację działań logistycznych, harmonogramowanie produkcji gotowych kompletów i ich kompleksową realizację do klientów.

Wszystkie działania firmy mają na celu stworzenie oferty, która będzie najbardziej atrakcyjna dla jej obecnych i przyszłych klientów. Przedsiębiorstwo przygotowuje gotowe zestawy okuć zarówno z materiałów własnych jak i powierzonych. Komplety, które wykonujemy w naszych zakładach produkcyjnych są dokładnie dostosowane do potrzeb i wymagań klientów. Mogą być one dowolnie konfigurowane, pakowane w worki foliowe, kartony bądź inne opakowania wymagane przez klienta. Zestawy mogą być opisywane dowolną etykietą lub oznakowane w inny sposób wg zaleceń odbiorców.

Konfekcjonowanie okuć

Konfekcjonowanie odbywa się zarówno ręcznie jak i automatycznie, a dzięki wprowadzaniu nowych, innowacyjnych rozwiązań firma jest w stanie sprostać niemal wszystkim wymaganiom producentów mebli.
Do klientów Top Ten należą fabryki mebli w Polsce jak i na świecie, głównie w Niemczech, Rosji, Szwecji, a firmie zależy na ciągłym powiększaniu oferty handlowej oraz oferowaniu usług na najwyższym poziomie.

Hurtownia okuć meblowych Top Ten cieszy się zaufaniem klientów, jej produkty spełniają europejskie normy, a świadczone przez nią usługi w zakresie konfekcjonowania zyskały aprobatę wielu polskich i zagranicznych odbiorców.