Zamówienia

Procedura składania i realizacji zamówień

  1. Zamówienia można składać telefonicznie lub drogą elektroniczną kontaktując się z Przedstawicielami Handlowymi lub z Działem Sprzedaży.
  2. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje jego potwierdzenie ustnie (w przypadku zamówień składanych telefonicznie) lub drogą elektroniczną.
  3. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe podanie danych teleadresowych.
  4. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację zamówienia, firma Top Ten Sp. z o.o. zobowiązuje się niezwłocznie poinformować Klienta o zaistniałej sytuacji.
  5. Zamówienie mogą być realizowane za pobraniem, po dokonaniu przedpłaty lub zgodnie z innymi warunkami ustalonymi indywidualnie z każdym Klientem.
  6. Warunkiem realizacji zamówienia jest dostępność produktu w magazynie firmy Top Ten Sp. z o.o. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzję o sposobie jego realizacji.
  7. Modyfikacja zamówienia jest możliwa do czasu gdy zamówienie nie zostało jeszcze wysłane kurierem. Zmiana adresu doręczenia po zrealizowaniu przesyłki wiąże się z dodatkowym kosztem.