pobraneFirma Top Ten posiada w swojej ofercie najprostszą w montażu śrubę z obustronnym gwintem służącą do połączenia nogi mebla z blatem.

Znane i stosowane na rynku śruby tego typu mają z jednej strony gwint prawoskrętny, a z drugiej strony gwint lewoskrętny, natomiast w środku profil okrągły lub sześciokątny. Do ich zamontowania niezbędne są automaty wprowadzające śrubę w nogę mebla lub też specjalne klucze do ich wkręcenia. Śruby tego typu są często wstępnie montowane w nogę mebla i w tej postaci pakowane z pozostałymi elementami meblowymi co może skutkować ich uszkodzeniem.

Śruba dwugwintowa oferowana przez Firmę Top Ten charakteryzuje się prawoskrętnym gwintem z obu stron oraz kołnierzem między gwintami, który zabezpiecza ją przed zbyt głębokim wkręceniem w łączone elementy mebla.

Jednocześnie jej konstrukcja umożliwia w sposób prosty, trwały, bezpieczny i bez użycia narzędzi zmontowanie nogi mebla z blatem. Śruba oferowana prze firmę Top Ten pozwala na samodzielny montaż mebla w domu bez użycia narzędzi, a dzięki tej specjalnej konstrukcji uzyskuje się mocne i bezpieczne połączenie nogi mebla z blatem.