Top Ten Sp. z o.o.
ul. Augustowska 20
10-683 Olsztyn

Telefon: 89 535 75 01
E-mail: biuro@top-ten.com.pl

NIP: 739-13-11-706
Sąd Rejonowy w Olsztynie VIII Wydz.Gosp. KRS 0000140804
Kapitał zakładowy: 65.000 PLN

Nr rachunków bankowych:
PLN Bank BPH SA: 58 1060 0076 0000 3210 0015 7058
EUR Bank BPH SA: IBAN: PL 84 1060 0076 0000 3210 0015 8433
SWIFT CODE: BPHKPLPK

personPrzedstawiciel Handlowy – Zachód Polski
Przemysław Wawrzyniak
kom. +48 601 377 226
p.wawrzyniak@top-ten.com.pl

 

personPrzedstawiciel Handlowy – Wschód Polski
Tomasz Czernow – Grajewski
kom. +48 601 377 243
t.czernow@top-ten.com.pl

 

personEuropa Wschodnia
Wiesław Dobrzeniecki
Telefon +48 89 526 39 03
w.dobrzeniecki@top-ten.com.pl

Kierownik sprzedaży

Sylwia Makarska
tel. 89 535 75 01
kom.+48 602 737 069
s.makarska@top-ten.com.pl

Sprzedaż

Marta Rodziewicz
tel. 89 535 75 02

m.rodziewicz@top-ten.com.pl

Kierownik zaopatrzenia

Marcin Makarski
tel. 89 526 10 23
kom. +48 664 996 224
m.makarski@top-ten.com.pl

Zaopatrzenie

Tomas Baltushka
tel. 89 526 10 33
kom. +48 690 919 298
t.baltushka@top-ten.com.pl

Główna księgowa

Małgorzata Miętkiewicz
tel. 89 535 75 03
m.mietkiewicz@top-ten.com.pl

Księgowość i kadry

Joanna Tylman
tel. 89 526 38 43
j.tylman@top-ten.com.pl

Kierownik magazynu

Maria Staszewska
tel. 89 526 10 36
m.staszewska@top-ten.com.pl

Kierownik produkcji

Władysław Nietyksza
tel. 89 526 39 01
w.nietyksza@top-ten.com.pl